Zapraszamy naszych studentów z drugiego roku Informatyki na spotkanie z firmą Mobica. Odbędzie się ono 02.12.2016 (piątek) o godzinie 10. Wyjście o godzinie 9.45 z terenu uczelni. Szczegóły proszę ustalać z panem dr inż. Pawłem Banasiem. Chętnych z innych roczników prosimy również o kontakt z panem Pawłem.

Firma Mobica pragnie ugościć studentów, którzy są pozytywnie nastawieni do języka C++ w branży automotive i którzy rozważają możliwości podjęcia stażu lub innej formy współpracy z firmą. Warto tutaj przypomnieć, że studenci po drugim roku muszą odbyć obowiązkowe praktyki programowe w branży informatycznej.

Spotkanie podzielone będzie na 2 części. W pierwszej części odbędzie się spotkanie z inżynierem programowania C++, który zapozna studentów ze szczegółami pracy w Mobice i opowie o aktualnych projektach. Następnie osoba zajmująca się rekrutacją przedstawi studentom ogólne wymagania dla programistów C++. Zostanie też powiedziane jak już dziś mogą zacząć przygotowywać się do przyszłej pracy zawodowej na tym stanowisku.